آشنایی با انواع کابینت آشپزخانه (خانگی ، اداری و صنعتی )

کابینت آشپزخانه کلاسیک

یکی از محبوب ترین کابینت های آشپزخانه در جهان طرح های کلاسیک آن می باشد. کابینت آشپزخانه کلاسیک عموما از چوب ساخته شده اند، قابل طراحی بوده و پر زرق و برق می باشند. کابینت آشپزخانه در سه دسته کلی ممبران، تمام چوب و با روکش چوبی دسته بندی می شوند. کابینت های ممبران، پی وی سی، ام دی اف، هایگلاس، تمام چوب، روکش چوبی از زیر شاخه های کابینت کلاسیک می باشند.

از جمله ویژگی های شاخص کابینت آشپزخانه کلاسیک را می توان طراحی های سنتی بر دستگیره، پایه ستون و قفسه های بسیار دانست. همچنین ارتفاع اندک و عمق بیشتر از دیگر ویژگی های مهم و جذاب در کابینت های آشپزخانه کلاسیک می باشد.

کابینت آشپزخانه مدرن

از دیگر کابینت های محبوب مدل مدرن می باشد. این کابینت  را عموما با نام شاخص بدون فریم می سازند. استفاده از این نوع کابینت آشپزخانه به هر فضایی حس حضور در مدرنیته را می دهد. از جمله ویژگی های طراحی و ساختاری کابینت آشپزخانه مدرن را می توان در سادگی، ارتفاع بلند، کشو های کمتر و بدون دستگیره، کابینت های طولی و در ساده و تخت می باشد.

امکان نور پردازی با لامپ های کوچک وجود داشته و آشپزخانه تماما توسط کابینت آشپزخانه پوشیده نمی شود. امکان طراحی های جذاب فانتزی، اروپایی، مدیترانه ای، پله ای، ماتریکس وجود دارد. از دیگر کابینت های آشپزخانه مدرن که از ترکیب جذاب با طرح های سنتی و کلاسیک ایجاد شده اند را می توان کابینت آشپزخانه هایگلاس، لمی گلاس، کابینت پی وی سی دانست.

رنگ بکار رفته در کابینت آشپزخانه مدرن عموما ساده هستند و متداول ترین آنها را می توان سفید، نقره ای، خاکستری می باشد. استفاده از رنگ های تند رواج زیادی در این نوع از کابینت ها ندارد

dafsnjaklfj lkrejwglknrtkjnkjtrnktkgjkltrjkltnlkn kjtr skjcrdnck nrtjlkgjksltr

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

محتوای ضامنی اینجا وارد شود

همین الان کابینت دلخواه خود را سفارش دهید !

  • دکوراسیون داخلی
  • Skin rejuvenation